У Польщі напали на двох дітей через спілкування українською мовою

У Польщі напали на двох дітей через спілкування українською мовою

У польському Бидгощі доросла пара напала на двох дітей із України лише через те, що ті спілкувалися між собою українською. Про цей випадок повідомило Генеральне консульство України в Гданську.

Усе сталося в парку неподалік залізничного вокзалу. 14-річна дівчина та її 12-річний брат просто вийшли протестувати іграшковий дрон. Проходячи повз, чоловік із жінкою почули українську мову й одразу перейшли на крик, нецензурну лайку та погрози.

Далі дорослі перейшли до дій: дівчинці викрутили руку, відібрали дитячий дрон і розтрощили його. Уламки пластику жбурнули в хлопчика, через що той отримав подряпини. На щастя, важких травм діти уникнули, але пережили важкий шок.

«Вони викрутили руку дитині, зламали іграшковий дрон та кинули уламки у хлопця, завдавши йому подряпин», — зазначають у консульстві.

Українські консули вже зв'язалися з матір'ю підлітків і тримають ситуацію на контролі. Заяву до поліції подано, правоохоронці розшукують нападників.

Буде цікаво

Більше по темі

Марія Гринь — авторка видання «Час-Дій». Пише про соціальні питання, комунальні послуги, аграрні теми, сезонні роботи в саду та городі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини