Правоохоронці скерували обвинувальний акт суду відносно киянки, яка минулої осені вбила чоловіка.
Про це повідомляє пресслужба поліції.
Читайте також: На Рівненщині під час зіткнення з трактором загинув мотоцикліст
Подія сталася у вересні минулого року в Оболонському районі місті. Під час святкування дня народження між чоловіком та гостею розв’язалась сварка. У ході конфлікту 56-річна місцева мешканка вдарила 66-річного іменинника ножем у шию, після чого втекла. Від отриманого поранення чоловік помер на місці.
Фігурантку судитимуть за умисне вбивство. Їй загрожує до 15 років вʼязниці.
Читайте також: Скільки українців готові піти на вибори вже сьогодні: ІНФОГРАФІКА
Наразі жінка перебуває під вартою.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
