У Києві жінка на святкуванні дня народження вбила іменинника

У Києві жінка на святкуванні дня народження вбила іменинника

Правоохоронці скерували обвинувальний акт суду відносно киянки, яка минулої осені вбила чоловіка.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Читайте також: На Рівненщині під час зіткнення з трактором загинув мотоцикліст

Подія сталася у вересні минулого року в Оболонському районі місті. Під час святкування дня народження між чоловіком та гостею розв’язалась сварка. У ході конфлікту 56-річна місцева мешканка вдарила 66-річного іменинника ножем у шию, після чого втекла. Від отриманого поранення чоловік помер на місці.

Фігурантку судитимуть за умисне вбивство. Їй загрожує до 15 років вʼязниці.

Читайте також: Скільки українців готові піти на вибори вже сьогодні: ІНФОГРАФІКА

Наразі жінка перебуває під вартою.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини