У Києві у парку імені Тараса Шевченка через пориви вітру дерево впало на людей. Внаслідок чого загинула жінка.
Про це повідомили у Нацполіції Києва.
Подія трапилась ввечері вівторка, 30 липня, близько 20:00. Внаслідок падіння дерева отримали травми четверо людей – чоловік та троє жінок. Всіх постраждалих госпіталізували до лікарні. Однак, одна із жінок від отриманих травм померла у медичному. За даними поліції, ще одна жінка перебуває у важкому стані.
Читайте також: Мешканці деяких регіонів зможуть безкоштовно заготовляти дрова
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість.
Зазначимо, що 30 липня у Києві пориви вітру сягали 15-20 м/с.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
