У Києві в парку на людей впало дерево: одна жінка загинула

У Києві в парку на людей впало дерево: одна жінка загинула

У Києві у парку імені Тараса Шевченка через пориви вітру дерево впало на людей. Внаслідок чого загинула жінка.

Про це повідомили у Нацполіції Києва.

Подія трапилась ввечері вівторка, 30 липня, близько 20:00. Внаслідок падіння дерева отримали травми четверо людей – чоловік та троє жінок. Всіх постраждалих госпіталізували до лікарні. Однак, одна із жінок від отриманих травм померла у медичному. За даними поліції, ще одна жінка перебуває у важкому стані.

Читайте також: Мешканці деяких регіонів зможуть безкоштовно заготовляти дрова

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість.

Зазначимо, що 30 липня у Києві пориви вітру сягали 15-20 м/с.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини