У Львові суд оштрафував матір 15-річної дівчини, яка п'яною випала з вікна

У Львові суд оштрафував матір 15-річної дівчини, яка п'яною випала з вікна

Суд у Львові оштрафував жінку, 15-річна донька якої випала з вікна. Дівчина була нетверезою й перебувала вдома разом із дворічним племінником.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Як вказано в матеріалах справи, 12 березня 2024 року п'яна 15-річна дівчинка випала з вікна четвертого поверху одного з житлових будинків у Львові. Її з важкими травмами госпіталізували.

Читайте також: На Буковині колишній посадовець ТЦК за 5000 доларів проводив військовозобов’язаних через кордон до Румунії

Батьки дівчини живуть за кордоном. У Львові вона живе зі своєю сестрою та її дворічним сином. На маму 15-річної підлітки склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 18/4 КУпАП через невиконання батьківських обов’язків. У суді вона пояснила, що цього дня її донька вживала алкогольний енергетик, однак свою провину не визнала.

Читайте також: На Київщині знайшли забитою до смерті жінку, яку два дні розшукували подруги

Враховуючи обставини справи суддя Сихівського райсуду визнала жінку винною в ухиленні від виконання батьківських обов’язків та оштрафувала на 1700 грн. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини