ПВК “Вагнер” забили колишнього вагнерівця кувалдою. Політолог пояснив, що це

event 15:52 Понеділок 14 Листопадаа 2022 ПОДІЇ
vahnerivets

Днями ЗМІ оприлюднили відео, де колишнього вагнерівця вбили кувалдою. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

Відео не для слабкодухих, тому публікуємо лише кадри, які не є кривавими.

Йдеться про колишнього в’язня Євгена Нужина, пише “Цензор.нет”. 

Чоловік воював у ПВК “Вагнер” після того, як його завербували в одній з колоній. Потім потрапив у полон. Заявляв, що готовий воювати на боці України. Однак нещодавно його передали росіянам під час чергового обміну полоненими.  

“Джерело з “ПВК Вагнера” надіслало нам моторошні кадри жорстокої позасудової розправи над засудженим Євгеном Нужиним. Цей ув’язнений з ВК суворого режиму був завербований як найманець Євгена Пригожина і відправлений на територію України, де майже відразу потрапив у полон” – йдеться у повідомленнях видання “Медуза” та “Gulagu.NET”

Пізніше Нужин дав інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову, виступив проти Путіна і заявив, що вирішив воювати на боці України. Він розповів, що був засуджений до 24 років за вбивство людини у 1999 році, а ще чотири роки нібито отримав за спробу втечі.

За словами Нужина, влітку до їхньої колонії прилетів бізнесмен Євген Пригожин, щоб вербувати ув’язнених для участі у війні в Україні. Нужин стверджував в інтерв’ю, що “давно вирішив здатися і хоче воювати на боці українців у “російському легіоні”. Він також казав, що у нього в Україні живуть родичі.

Увечері 12 листопада телеграм-канал, який пов’язують із ПВК Вагнера, опублікував відео, на якому, як стверджується, показано вбивство колишнього в’язня Євгена Нужина. У телеграм-каналі вбивство називають “покаранням зрадника”. Сам убитий стверджує, що його схопили на вулиці у Києві. 

Політолог Олександр Коваленко пояснює, що це може бути вкрай жорстока спроба підірвати авторитет України та президента Зеленського: 

Коментар

Тобто все те, що говорив Нужин на камеру, ніхто з російського боку за логікою речей на віру приймати не мав. Особливо з огляду на те, що в соціальних мережах він тільки й мріяв про вбивство українців.

Таким чином, Нужин був не більше ніж звичайним полоненим у звичайному кругообігу полонених, з усіма рутинними супутніми. Але, раптово, саме його вирішили стратити як якогось зрадника. Причому не просто страчувати, а вирядити його в камуфляж ЗСУ і вигадати якусь шпигунську історію з викраденням прямо в центрі Києва! Мовляв, дивіться, які довгі руки у нас! Захочемо – і самого Зеленського вкрадемо!

І на цьому тлі демонстрації “всемогутності” ПВК “Вагнер”, в якому зради не прощають, намальовується ще й “правозахисник”, які з претензіями звертається безпосередньо до Володимира Зеленського. І на тлі всього вищевикладеного у мене виникає невиразна підозра, що вся ця кривава вистава, це гранична жорстокість ІПСО, покликана, з одного боку показати могутність Пригожина, а з іншого — дискредитувати Зеленського.

Останні новини
07.12.2022, Середа
06.12.2022, Вівторок
05.12.2022, Понеділок
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward