Підпільний цех: на Тернопільщині поліція викрила виробників “елітного” алкоголю

event 17:00 Субота 18 Березня 2023 ПОДІЇ

На Тернопільщині поліціянти ліквідували підпільний алкогольний цех з місячним прибутком близько 1 млн гривень, повідомляє ДСР Нацполіції України.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Виготовляли «елітний» алкоголь ділки у звичайній ванній, а збували фальсифіковану продукцію у роздрібну торговельну мережу, через інтернет-магазини та у заклади громадського харчування.

Організатори підпільного бізнесу виготовляли алкогольну продукцію в антисанітарних умовах, технологічні процеси не відповідали жодним нормам. Відтак виготовлений алкоголь наражає споживачів на небезпеку.

Саме в таких умовах виробляли «елітний» алкоголь у підпільному цеху в Тернопільській області. Окремі приміщення ангара учасники процесу використовували для виготовлення продукції, зберігання тари, готової продукції та сировини.

Для змішування компонентів використовували звичайну ванну, де відбувався «технологічний процес». Надалі алкогольну суміш зливали у бочки, а потім розфасовували у скляну тару, закуплену у пунктах переробки вторинної сировини.

Пляшки маркували підробленими марками акцизного податку та продавали готову продукцію гуртовими та роздрібними партіями в невеликі магазини роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування та інтернет-магазини. До асортименту пропонували горілку, коньяк, віскі, ром тощо під логотипами українського та іноземного виробників.

Читайте також: Видурювали гроші: викрито мережу шахрайських “сall-центрів”

Місячний прибуток організаторів нелегального бізнесу міг сягати одного мільйона гривень.

Під час обшуку 15 березня було вилучено 1 330 літрів готової «алкогольної» продукції в скляній тарі, 1 600 літрів «алкоголю» у бочках, чорнові записи, склотару, 12 000 марок акцизного податку з ознаками підробки та вантажні автомобілі, які транспортували фальсифікат.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward