Отруїлися грибами: на Житомирщині раптово померла вся родина учасника “Голосу країни”

event 21:49 Четвер 23 Вересня 2021 ПОДІЇ

На Житомирщині померла ціла родина – матір та двоє дорослих доньок. Ймовірною причиною смерті вважають отруєння грибами. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нині деталі трагедії, що трапилася у Коростені, встановлює поліція. Одна з жінок померла у помешканні літнього чоловіка, за яким доглядала. ЇЇ мати та сестра – вдома. Слідчі схиляються до версії, що вбити їх могла бліда поганка.

Учасник “Голосу країни” Богдан Муха розповів, що приїхав з Києва у рідний Коростень щойно дізнався про смерть матері. А потрапив одразу на три похорони. 

Коментар: “Я знаю, що моя бабуся, мама і тітка їли гриби, їм було зле. Бабуся з тіткою були тут, мама допомагала старенькому дідусю. Їй теж було зле весь день”, – каже Богдан. 

Мама Богдана – 48-річна Оксана доглядала за цим літнім чоловіком. Він каже, коли жінка прийшла до нього допомогти по господарству, вже нарікала на самопочуття . Але просила швидку не викликати, сподівалась, що минеться. Але за кілька годин померла у нього на руках.

Коментар: “Голову схилила вниз, я кажу: “Оксанко, не вмирай”, – каже свідок Станіслав Котвицький. 

Чоловік таки викликав швидку, але медики лише констатували смерть. Коли родичі приїхали до квартири небіжчиці, аби підготуватися до похорону, двері їм ніхто не відчинив.

Коментар: “Викликали ДСНС, поліцію. Хлопчик з ДСНС заліз, показує два трупа. Це трагедія для усього дому. Була сім’я і нема сім’ї”, – каже сусідка Тетяна Пазич. 

Під час огляду помешкання правоохоронці знайшли посуд з грибами і якусь випивку. Припускають, жінки могли отруїтися блідою поганкою. Хоч отруєння неякісним алкоголем теж не відкидають. 

Коментар: “На експертизу направлено залишки продуктів, які ймовірно вживали ці люди. Це залишки грибів і рідина із запахом алкоголю в пластикових пляшках”, – каже речниця Коростецького районного управління поліції Діана Бобровнік. 

Сусіди кажуть, жінки самі по гриби не ходили, їх пригостив приятель. Але після трагедії його не бачили. 

Медики кажуть, бліда поганка – дуже підступна. Перші симптоми: нудота, блювота та спазми – можуть проявитися не одразу. А потім ще й настає уявне полегшення. Але після нього вже відмовляють органи. 

Коментар: “Отрута вражає і кишечник, і нирки, і центральну нервову систему, і печінку. Може бути від півгодини до доби, в залежності від того скільки отрути попало в організм. Великий відсоток людей, які вживають бліду поганку – помирають, просто питання часу, наскільки все швидко закінчиться”, – сказала лікарка-анестезіологиня Анна Тихонова. 

Читайте також: Масові отруєння грибами в Україні: як захиститися

Богдан не розуміє, чому ніхто з трьох дорослих жінок, при перших симптомах отруєння не викликали швидку.

Коментар: “Для мене це загадка, бо бабуся медик”, – каже учасник “Голосу країни” Богдан Муха. 

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею навмисне вбивство. Чи спілкувалися вже з чоловіком, який приніс отруту, слідчі не кажуть. Якщо з’ясується, що зробив це навмисно, йому загрожує пожиттєве ув’язнення.

Джерело

Автор:
Останні новини
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward