На Житомирщині двоє підлітків обікрали будинок культури

На Житомирщині двоє підлітків обікрали будинок культури

У селищі Ємільчине Звягельського району на Житомирщині сталося пограбування будинку культури. У злочині правоохоронці підозрюють двох місцевих підлітків.

Про це повідомила старша інспекторка з комунікації Звягельського районного відділу поліції Оксана Медолиз.

Зловмисники, як припускають у поліції, проникли у будівлю через вікно. З комунального закладу винесли комп’ютери, принтери, ноутбук, павербанк та офісне крісло.

Викрадене майно злочинці сховали неподалік, у підвалі ресторану, який не працює.

Читайте також: Скільки пар наречених в Україні укладають шлюбний контракт

За попередніми оцінками, сума збитків складає близько 45,5 тисяч гривень. Підлітки визнали свою провину, однак мотивів вчинку пояснити не змогли.

Подію кваліфіковано за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. З родинами причетних підлітків працюють ювенальні поліцейські.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини