Сьогодні, 21 березня, вранці з мосту у місті Ковель на вулиці Фабричній у річку Турія злетів легковий автомобіль. На місці ДТП працюють рятувальники, тривають пошуки людей, які були в автівці.
Про це повідомляють в ДСНС у Волинській області.
Як зазначається у повідомленні, водолази обстежили дно річки поблизу місця, де впав автомобіль, однак людей поки не виявили.
Читайте також: У Раді пропонують регулювати роботу Telegram в Україні
Автівку рятувальники підняли з дна річки.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
