На Волині легковик злетів з мосту у річку: людей, які були в авто досі шукають (ВІДЕО)

На Волині легковик злетів з мосту у річку: людей, які були в авто досі шукають (ВІДЕО)

Сьогодні, 21 березня, вранці з мосту у місті Ковель на вулиці Фабричній у річку Турія злетів легковий автомобіль. На місці ДТП працюють рятувальники, тривають пошуки людей, які були в автівці.

Про це повідомляють в ДСНС у Волинській області.

Як зазначається у повідомленні, водолази обстежили дно річки поблизу місця, де впав автомобіль, однак людей поки не виявили.

 

 

Читайте також: У Раді пропонують регулювати роботу Telegram в Україні

Автівку рятувальники підняли з дна річки.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини