На Сумщині чоловік кинув гранату у двір колишньої дружини

На Сумщині чоловік кинув гранату у двір колишньої дружини

Чоловік кинув боєприпас на подвір’я колишньої дружини, аби таким способом вирішити давній конфлікт.

Про це передає RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції.

Подія сталася днями вночі у місті Охтирка. Зі слів господарів будинку, на їх подвір’я перекинули невідомий предмет, який вибухнув. Проте вони не встигли розгледіти зловмисника, який це зробив.

Читайте також: На Тернопільщині дочка вбила власну матір

Поліцейські встановили, що ним був колишній чоловік заявниці. Як з’ясувалось, 39-річний фігурант побачив колишню дружину вдома у батьків. На ґрунті ревнощів, він витягнув чеку та кинув боєприпас за паркан. Після детонації гранати чоловік втік.

На щастя, ані жінка, ані її родичі від вибуху не постраждали.

Читайте також: У Дністрі втопився чоловік, який хотів потрапити до Молдови

Затриманому повідомили про підозру. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Зловмиснику загрожує від 3 до 7 років вʼязниці.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини