Чоловік кинув боєприпас на подвір’я колишньої дружини, аби таким способом вирішити давній конфлікт.
Про це передає RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції.
Подія сталася днями вночі у місті Охтирка. Зі слів господарів будинку, на їх подвір’я перекинули невідомий предмет, який вибухнув. Проте вони не встигли розгледіти зловмисника, який це зробив.
Читайте також: На Тернопільщині дочка вбила власну матір
Поліцейські встановили, що ним був колишній чоловік заявниці. Як з’ясувалось, 39-річний фігурант побачив колишню дружину вдома у батьків. На ґрунті ревнощів, він витягнув чеку та кинув боєприпас за паркан. Після детонації гранати чоловік втік.
На щастя, ані жінка, ані її родичі від вибуху не постраждали.
Читайте також: У Дністрі втопився чоловік, який хотів потрапити до Молдови
Затриманому повідомили про підозру. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Зловмиснику загрожує від 3 до 7 років вʼязниці.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
