В Одеській області прикордонники затримали 27 чоловіків, які намагались незаконно потрапити до Придністровського регіону Молдови.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
Для реалізації втечі за кордон чоловіки звернулися за допомогою до адміна телеграм-каналу. У разі вдалого переправлення останній отримав би від 4 до 7 тис. доларів з кожного на криптогаманець.
Читайте також: У вівторок Україну розжарить до +41°: прогноз синоптика
До місця збору чоловіки добиралися власними силами – на поїзді, на таксі, а декого навіть підвозили жінки. Звідти мандрівники пішки попрямували до держрубежу, однак похід тривав недовго. В одному з сіл Подільського району усіх чоловіків затримали прикордонники.
Читайте також: На Тернопільщині дочка вбила власну матір
Відносно затриманих склали адмінпротоколи, справи скеровані до суду.
Коло причетних осіб встановлюється, слідчі дії тривають.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
