На Одещині 27 ухилянтів намагалися потрапити до Молдови

На Одещині 27 ухилянтів намагалися потрапити до Молдови

В Одеській області прикордонники затримали 27 чоловіків, які намагались незаконно потрапити до Придністровського регіону Молдови.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Для реалізації втечі за кордон чоловіки звернулися за допомогою до адміна телеграм-каналу. У разі вдалого переправлення останній отримав би від 4 до 7 тис. доларів з кожного на криптогаманець.

Читайте також: У вівторок Україну розжарить до +41°: прогноз синоптика

До місця збору чоловіки добиралися власними силами – на поїзді, на таксі, а декого навіть підвозили жінки. Звідти мандрівники пішки попрямували до держрубежу, однак похід тривав недовго. В одному з сіл Подільського району усіх чоловіків затримали прикордонники.

Читайте також: На Тернопільщині дочка вбила власну матір

Відносно затриманих склали адмінпротоколи, справи скеровані до суду.

Коло причетних осіб встановлюється, слідчі дії тривають.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини