На Львівщині судили матір 15-річної дівчини, яка п'яною випала з вікна

На Львівщині судили матір 15-річної дівчини, яка п'яною випала з вікна

На Львівщині суд оштрафував жінку, 15-річна донька якої випала з вікна. При цьому, дівчина була нетверезою й перебувала вдома разом із дворічним племінником.

Про це йдеться у постанові суду.

Як вказано в матеріалах справи, 12 березня 2024 року 15-річна дівчинка в нетверезому стані випала з вікна четвертого поверху одного з житлових будинків у Львові. Втративши рівновагу від сп’яніння, вона випала з вікна, після чого її з важкими травмами госпіталізували в дитячу лікарню.

Батьки дівчини живуть за кордоном. У Львові неповнолітня живе зі своєю сестрою та її дворічним сином. На маму 15-річної дівчини склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 18/4 КУпАП через невиконання батьківських обов’язків. 

Читайте також: У Львові викрили офіцера військової академії на побитті підлеглих

У суді жінка пояснила, що цього дня її донька вживала алкогольний енергетик, однак свою провину не визнала.

Враховуючи обставини справи суд визнав матір дівчини винною в ухиленні від виконання батьківських обов’язків та оштрафувала на 1700 грн. Цю постанову можна оскаржити в апеляційному суді.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини