На Львівщині п’яний водій мікроавтобуса виїхав на зустрічку і в’їхав у легковик: двоє постраждалих

На Львівщині п’яний водій мікроавтобуса виїхав на зустрічку і в’їхав у легковик: двоє постраждалих

ДТП сталася 2 липня близько 16:15 на дорозі між селами Уріж та Нагуєвичі Дрогобицького району.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу поліції.

Читайте також: Вдарив в пах та наніс 30 ударів кулаком по тілу: у Львові адвокат побив неповнолітнього

Зіткнулись мікроавтобус Volkswagen та легковик Hyundai. Внаслідок зіткнення 57-річний водій та 56-річна пасажирка легковика отримали травми та були доставлені до лікарні.

Встановлено, що 34-річний водій мікроавтобуса був за кермом у стані сп’яніння та виїхав на смугу зустрічного руху.

Читайте також: На Одещині чоловік отримав опіки всього тіла, коли міняв акумулятори сонячних батарей

За фактом аварії відкрито кримінальне провадження. Поліцейські встановлюють обставини події.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини