На Львівщині оштрафували чоловіка, якого збила машина

На Львівщині оштрафували чоловіка, якого збила машина

Суд у Жовкві на Львівщині покарав штрафом за порушення правил дорожнього руху пішохода, який раптово вийшов на дорогу та спричинив аварію з автомобілем.

Про це повідомляє Zaxid.net.

У постанові, яку оприлюднили у судовому реєстрі, зазначається, що інцидент трапився 20 квітня на трасі Львів-Рава-Руська. Пізно ввечері обвинувачуваний вийшов на дорогу без світловідбиваючих елементів. Він не переконався у відсутності небезпеки та спричинив аварію із автомобілем Citroёn.

Читайте також: На Буковині жінка посадила свого 10-річного сина на ланцюг, щоб не бешкетував

Пішохід отримав тілесні ушкодження. Також внаслідок ДТП отримав пошкодженні і автомобіль.

У поліції визнали винуватцем аварії пішохода та склали на нього протокол про порушення ПДР.

Читайте також: З 15 серпня в Україні стане спекотніше – прогноз синоптика

На суді чоловік визнав свою провину. Суддя призначив порушникові штраф у розмірі 850 грн, а також зобов’язав його сплатити 605 грн судового збору.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини