На Львівщині чоловік не приходив до військкомату “через повітряні тривоги”: який вирок виніс суд

event 17:19 Вівторок 26 Вересня 2023 ПОДІЇ
IGNORUVAV POVISTKY

Загалом він встиг отримати 5 повісток.

У Львівській області чоловік майже рік ухилявся від мобілізації, бо “не міг дістатись до військкомату через постійні повітряні тривоги” та інші причини. На суді він заперечував провину, але його все ж засудили до 3 років позбавлення волі.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на вирок Дрогобицького районного суду.

Чоловіка у жовтні 2022 року визнали придатним до служби в армії. 26 жовтня 2022 року він повинен був прибути до ТЦК і СП, проте цього так і не зробив. 

На суді підозрюваний свою провину заперечив. Він заявив, що ніколи не служив в армії, а у жовтні не прибув до військкомату, оскільки було оголошено повітряну тривогу. Після відбою загрози призовник заявив, що не зміг доїхати з Борислава до Дрогобича через відсутність транспорту. 

3 березня 2023 року він знову отримав повістку, проте за його словами, коли він прибув до військкомату знову почалась повітряна тривога і йому дали нову повістку на 8 березня 2023 року. Коли він прибув цього разу чоловіку нібито повідомили про відкриття проти нього кримінального провадження, а тому він знову пішов додому. 

7 серпня 2023 року чоловік отримав чергову повістку, проте не прийшов до військкомату, бо в нього нібито болів зуб. 

Читайте також: Хмельничанин “продавав” людей для зайняття жебрацтвом у столиці

Чоловік на суді підтвердив, що отримав приблизно 5 повісток, проте вважає винними у всьому саме працівників військкомату, які його не забрали на службу до армії. 

Під час судових дебатів призовник заявив, що нібито справа проти нього велась з “порушенням та сфальсифікованими доказами”. Він додав, що хоче миру, а його “бажання прибувати чи не прибувати до військкомату значення для слідства не мають”. Свою вину він категорично заперечив. 

Який вирок виніс суд

Дрогобицький районний суд врахував те, що чоловік неодноразово уникав не лише військкомату, а й “ухилявся також і від суду, за що оголошувався в розшук”. Також прокурор просив для призовника реальний термін позбавлення волі. 

А тому суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК України та призначив йому 3 роки позбавлення волі. Він також повинен заплатити 3028 грн за проведення експертизи.

Останні новини
27.11.2023, Понеділок
26.11.2023, Неділя
25.11.2023, Субота
24.11.2023, П’ятниця
23.11.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward