На Київщині потяг на смерть збив чоловіка

На Київщині потяг на смерть збив чоловіка

Трагічна подія сталася минулого тижня на залізничній платформі "Чубинське" в селі Велика Олександрівка Бориспільського району.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Київській області.

Читайте також: Компенсаційна доплата: хто з пенсіонерів може отримати надбавку до виплат

За попередньою інформацією, 47-річний чоловік переходив колії в забороненому місці, в результаті чого на нього наїхав поїзд. Від отриманих травм житель Яготина загинув на місці події.

Читайте також: Розбещував дітей біля дитячих майданчиків: у Миколаєві затримали збоченця

"Слідчі Бориспільського управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування (ч. 3 ст. 276 Кримінального кодексу України)", – йдеться у повідомленні.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини