Мережа лабораторій “Сінево” може припинити роботу через арешт будівлі головного офісу

event 14:02 Вівторок 27 Лютого 2024 ПОДІЇ

Компанія “Сінево Україна” 27 лютого заявила, що змушена зупинити роботу в головному офісі у Києві та центральній лабораторії через арешт будівель Державним бюро розслідувань

Про це йдеться у повідомленні компанії у Facebook.

У “Сінево” називають арешт, накладений ДБР на будівлю головного офісу і центральної лабораторії в Києві, безпідставним та протизаконним

“Невдовзі компанія буде змушена припинити діяльність в цій будівлі. А це призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій “Сінево” в Україні”, – наголосили у компанії.

За їхніми словами, через арешт без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться близько 300 тисяч пацієнтів щомісяця, зокрема ті, хто обслуговується мережею “Сінево” на безоплатній основі.

Йдеться про пацієнтів по програмі медгарантій Національна служба здоров’я України (НСЗУ), бійців Сил ТрО ЗСУ, пацієнтів інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та центру протезування та реабілітації Superhumans Center.

Читайте також: На Хмельниччині чоловік систематично погрожував дружині: тепер йому світить 2 роки в’язниці

У пресцентрі додають, що в результаті арешту бюджет України втратить сотні мільйонів грн податків і зборів, більше ніж 2300 співробітників компанії стануть безробітними, а інвестиційному іміджу України буде нанесена непоправна шкода.

“Компанія “Сінево Україна” закликає ДБР та органи влади до якнайшвидшого розв’язання питання у правовому полі та скасування незаконного арешту будівлі лабораторії. Лише прямий і відвертий діалог влади з бізнесом допоможе зупинити”, – підсумували у мережі лабораторій.

Наразі ДБР офіційно ніяк не коментувало цю ситуацію.

Останні новини
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward