Білорус подав до суду на СБУ і програв: що сталося

event 11:01 Середа 17 Травня 2023 ПОДІЇ
BILORUS SBU

Засідання суду відбулося ще в березні в закритому режимі, але рішення за його підсумками опубліковано тільки зараз.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Один із судів Києва відмовив громадянину Білорусі, який хотів воювати на боці України в складі білоруського національного підрозділу. Він вимагав скасувати рішення СБУ про повернення в країну походження або третю країну. Про це повідомляє білоруська служба Радіо Свобода.

У жовтні 2022 року Служба безпеки України провела опитування громадянина Білорусі за допомогою поліграфа. За його результатами білорусу рекомендували покинути територію України до 23 жовтня 2022 року. А він у відповідь звернувся до суду з проханням скасувати це рішення.

У судовому рішенні наголошується, що в ході опитування за допомогою поліграфа співробітники СБУ отримали відомості, що свідчать “про можливе перебування білоруса в агентурному апараті спецслужб чи правоохоронних органів Білорусі та виконання завдань на шкоду національній безпеці України”.

Співробітники СБУ також нібито виявили у білоруса ознаки “девіантної поведінки” та “дезадаптаційні схильності, які можуть ускладнити перебування цієї особи у лавах Збройних сил України, та призвести до тяжких наслідків”.

Суд вважає, що отримана інформація є достатньою підставою для примусового повернення білоруса до країни походження чи третьої країни.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Львові 85-річний дідусь обікрав хлопчика. Тепер дідусю загрожує відповідальність за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) КК України.

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward