Активісти облили сечею та кинули у смітник екснардепа Тараса Чорновола (ВІДЕО)

event 11:43 Вівторок 13 Червня 2023 ПОДІЇ
tarasyk daun

Екснардеп Тарас Чорновіл образив наречену Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі) Аліну Михайлову. Він назвав її “оліграхічною шм**ою”.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Хронологія подій:

У себе в Telegram-каналі Чорновіл опублікував фрагмент інтерв’ю Аліни Михайлової журналістці Яніні Соколовій в ефірі 5 каналу і назвав її “оліграхічною шм**ою”.

Після різкої критики користувачів соцмереж він видалив допис і заявив, що не ображав особисто військовослужбовицю, а писав про тенденції на телебаченні.

За його словами, він “вживає вираз до узагальненого образу всіх д*полизів (шмар) влади і персоніфіковано деколи якраз до окремих чоловіків”.

“Щодо цього короткого допису: я поставив просте питання щодо доцільності заповнення останніх острівців свободи тим самим, чим запакований весь підцензурний інфопростір — вихваляння влади та обливання брудом опозиції. А в матеріалі якраз такий контент… До конкретної людини, яка бере участь у передачі, в мене чисто громадянські претензії та цілком негативне ставлення, бо вона закликала вішати прихильників попереднього президента й роздмухує ненависть та розкол у суспільстві… Вжити конкретне слов з допису конкретно до Михайлової я б і не міг. При всьому негативному ставленні до неї, я маю принципи щодо висловлювань про жінок”, — написав Чорновіл.

Михайлова у своєму Telegram-каналі написала, що екснардеп “негідний прізвища, спадку і пам’яті” свого батька. Вона зазначила, що в демократичній країні може існувати нормальна опозиція, а вона представляє опозицію в Київраді й регулярно критикує київську та центральну владу і пропонує рішення, як це свого часу робив В’ячеслав Чорновіл.

“Інакодумці”, що не згодні з політикою влади, нормально її критикують і пропонують рішення — це нормальна опозиція. Моральні уроди, що бажають смерті військовим, глузують з поранених, паплюжать пам‘ять загиблих, якщо ті критикували їхнього політичного вождя, які повторюють слово в слово наративи російської пропаганди — це не опозиція. Це скот. Так сталось, що в країні лише одна політсила і один політик мають у власності такий скот. Ти до нього належиш… Ти робив це в штабі Януковича, коли просував російську чухню про три сорти українців. Ти робиш це зараз у штабі Порошенка, коли розганяєш ненависть, образи і наклепи на незгодних із вами. Людина може вийти з партії регіонів, але партія регіонів з людини — ніколи. Це і до тебе, і до твого власника, співзасновника партії регіонів”, — звернулась вона до Чорновола.

Читайте також — Письменниця Елізабет Ґілберт відмовилась випускати книгу про росію

Сьогодні ж, 13 червня, з’явилося відео у якому Активісти облили сечею, зеленкою та кинули у смітник екснардепа Тараса Чорновола.

Теги:
Останні новини
22.06.2024, Субота
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward