У Google Chrome з’явилася функція озвучування тексту

event 01:00 П’ятниця 19 Січня 2024 Дім-Сад

У популярному браузері Google Chrome з’явилася функція озвучування тексту. Вона працює майже на будь-якому сайті та підтримує українську мову.

Про це повідомляє Gsminfo. 

Поки що функція доступна лише в мобільній версії браузера для Android. За замовчуванням вона вимкнена, тому активувати її потрібно вручну:

  • Запустіть Google Chrome на Android-смартфоні;
  • У пошуковому рядку введіть “chrome://flags/#read-aloud” без лапок;
  • У списку функцій знайдіть “Read Aloud”;Виберіть “Enabled” у знайденому пункті та перезавантажте браузер.

Щоб скористатися функцією, потрібно натиснути на три крапки в правому верхньому кутку і вибрати опцію “Озвучити” цю сторінку”.

Користувач може озвучувати текст і вимкнути телефон – запис не перерветься. Так людина зможе в зручному форматі прослухати новини або ознайомитися з довгою статтею. Їх можна слухати, як подкасти.

Читайте також: На Тернопільщині чоловік “по-звірячому” вбив дружину, бо йому не подобалось, що вона курила

Юзер може змінювати швидкість відтворення, ставити запис на паузу, перемотувати і змінювати голос озвучення з чоловічого на жіночий і навпаки. Озвучуватися будуть як англомовні сайти, так і україномовні, але не всі. У майбутньому функція має з’явитися на більшій кількості пристроїв, включно з iPhone.

Користувачам iOS функція озвучування тексту доступна в рідному браузері Safari – опція активується, якщо натиснути кнопку “аА” в лівому нижньому кутку і вибрати “Слухати сторінку”.

Останні новини
20.05.2024, Понеділок
19.05.2024, Неділя
18.05.2024, Субота
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward