Ось навіщо сипати соду в пральну машину: так роблять одиниці, а даремно

event 15:00 Субота 29 Червня 2024 Дім-Сад

Кожна жінка хоче, щоб випрані речі були ідеально чистими з першого разу. Іноді навіть дорогі мийні засоби та порошки нездатні дати такий результат, пише уніан

Ми розкажемо, чи можна сипати соду в барабан пральної машини і що буде, якщо так зробити.

Чи можна додавати соду в пральну машину-автомат

Мало хто розуміє, що буде, якщо додати соду в пральну машину і навіщо потрібно так робити. Досвідчені господині стверджують, що такий елементарний лайфхак допоможе відіпрати навіть старі та складні плями, повернути білизну старій тканині та назавжди прибрати неприємний запах зі старих або залежаних речей.

Другий плюс – паралельне чищення самої машинки, адже поки крутиться барабан, перучи речі, сода впливає не тільки на одяг, а й на сам пристрій. Чудо-порошок швидко очистить пральну машину від накипу і бруду, не перекладаючи їх на речі, а зливаючи в каналізацію.

Читайте також: В Україну повертаються дощі з грозами: прогноз синоптика

Як і скільки сипати харчової соди в пральну машину

Якщо ви все-таки зважилися додати соду в пральну машину і подивитися на кінцевий результат, то використовуйте цей засіб правильно. Для позбавлення від плям його потрібно засипати не в барабан, а в спеціальний відсік для побутової хімії. При стандартному пранні вистачить 2 ст. л., але якщо ви завантажуєте речі зі старими і складними плямами, то краще збільшити кількість соди вдвічі або втричі. У разі, коли потрібно освіжити одяг або прибрати затхлий запах, додавайте соду прямо в барабан.

Читайте також: Прополювання більше не потрібне: цей відвар впорається з бур’янами краще за гербіцид

ВАЖЛИВО: у жодному разі не можна використовувати цей порошок для вовни, шовку, шкіри, оксамиту, замші, шкірозамінника та синтетичних тканин. Також прання з содою не перенесуть будь-які мембранні тканини, особливо якщо потрібно їх не тільки випрати, а й замочити.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward