Яким саморобним розчином удобрити яблуню для кращого росту

event 14:00 Субота 03 Червня 2023 Дім-Сад

Яблуня – обов’язкове плодове дерево у будь-якому саду. Як і інші рослини воно потребує добрив. Приділити увагу догляду потрібно й у червні, радить Телеграф.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Підживлення яблуні у червні саморобним розчином у рази збільшить урожай та допоможе виростити смачні й соковиті яблука.

На початку літа необхідно внести добрива, щоб яблуні росли краще та не хворіли. Приготувати підживлення легко своїми руками. Варто використати два методи обробки одразу, щоб напевно підтримати розвиток дерева.

По-перше, у червні потрібно удобрити яблуню розчином на основі деревної золи. Саморобний засіб наситить культури необхідними елементами, у тому числі калієм та фосфором. Перший зміцнить імунітет, а другий – стимулює зростання. Використовується таке підживлення на кислих та нейтральних ґрунтах.

Як приготувати добрива з деревного попелу для яблуні? Змішайте одну склянку деревної золи та 10 літрів чистої води. Готовий склад влийте під корінь яблуні.

Читайте також: Рясний врожай великих плодів: чим потрібно обробити яблуню

По-друге, комбінації з натуральним добривом яблуня потребує ще одного підживлення. Ключовий інгредієнт, який вам потрібний, монокалій фосфат. Одному дорослому дереву достатньо 40 г такого добрива, розведеного 20 л води. Розчин вносите під корінь.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward