5 речей, які не можна залишати в машині в мороз

event 15:30 Неділя 10 Грудня 2023 Авто

Коли температура на вулиці падає, автомобіль швидко остигає. Якщо ви часто щось залишаєте в салоні чи в багажнику своєї машини, вам треба знати про 5 речей, які в морозну погоду краще забирати з собою, пишуть Новини Ю.

Електричні пристрої

Смартфони, ноутбуки, планшети чи подібні пристрої – всі вони мають спільну рису: складаються з друкованих плат та спеціальних металів усередині. Вони чуйно реагують на низькі температури. У випадку з літій-іонними акумуляторами існує ризик їх глибокого розряду. Якщо батареї піддаються такому впливу протягом тривалого часу, це негативно позначиться на терміні служби джерел живлення.

Напої

Скляну тару чи банки з рідиною не можна залишати на ніч у машині. При низьких температурах їх вміст замерзає та розширюється. Об’єм води при замерзанні збільшується приблизно на 9%. У гіршому випадку ємність просто лусне.

Консерви

Більшість часу їх вміст переважно рідкий, тому при замерзанні банки розширюються, як описано вище, тріскаються і навіть вибухають.

Читайте також: Як українським водіям розпізнати неякісний і старий бензин: озвучено 4 ознаки

Ліки

Іноді корисно мати з собою в машині аптечку. Проте пігулки на ніч там краще не залишати. Більшість ліків втрачають свою ефективність за низьких температур.

Предмети з дерева

Предмети з натуральних матеріалів, такі як меблі або дерев’яні іграшки, чутливі до холоду. Низькі температури викликають появу невеликих тріщин у деревині. Це може серйозно позначитися на музичних інструментах, таких як гітара.

Останні новини
24.04.2024, Середа
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward