Три знаки Зодіаку зроблять карколомну кар’єру: зірки на їхньому боці

event 13:00 Неділя 27 Серпня 2023 Астрологія

Серед усіх уродженців зодіакального кола є три, які мають більше інших шансів зробити карколомну кар’єру, пише UAportal.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами астрологів, справа в особливій прихильності зірок – у Близнюків, Терезів і Козерогів виходитиме все, за що б вони не взялися.

Близнюки

Близнюки мають великий дар: вони можуть порозумітися з ким завгодно і на будь-яку тему. Це допомагає їм у роботі чи бізнесі, адже вони можуть не лише переконати клієнтів, а й швидше за інших врегулювати всі офіційні питання. Коли у них є можливість вести справи з людьми, які вищі за посадоою або заробляють більше, вони не сумують і зовсім не відчувають страху.

Терези

Терези мають виняткові аналітичні здібності. Вони вміють швидко і безпомилково робити висновки, при цьому мають незвичайну уяву. Завдяки цим навичкам уродженці знаку приречені на успіх. Багато хто заздрить не тільки положенню Терезів у суспільстві, але їх заробіткам. Однак уродженці знаку часто жертвують особистим життям заради успіхів у кар’єрі.

Читайте також: Ретроградний Меркурій вдарить по трьох знаках Зодіаку: їх чекають неприємності

Козеріг

Козероги – акули бізнесу. Вони завжди знайдуть хорошу нагоду заробити гроші. На жаль, уродженці знаку витрачають кошти легковажно на власні задоволення, замість інвестувати в бізнес або відкладати на пенсію. Втім, їм не знати бідності – удача завжди на боці Козерогів і навіть із неприємностей вони виходять зовсім без втрат.

Останні новини
03.12.2023, Неділя
02.12.2023, Субота
01.12.2023, П’ятниця
30.11.2023, Четвер
29.11.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward