Меркантильні особи: знаки Зодіаку, які оберуть гроші, а не кохання

event 13:00 Субота 03 Червня 2023 Астрологія

Дехто так хоче жити розкішно, що на перше місце ставить кар’єру, а не стосунки з другою половинкою. Більше того, може розірвати всі зв’язки, якщо вважає, що ті заважають саморозвитку, пише UAportal.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

За словами астрологів, гроші у пріоритеті для п’яти знаків зодіаку. Йдеться про Тельців, Раків, Левів, Дів, Козерогів.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Люди, народжені під знаком Тельця, відомі своїм сильним потягом до розкоші. Практичні та амбітні, вони прагнуть досягти фінансової стабільності. Хоча Телець, безумовно, може любити, існує ризик того, що він більше зосереджуватиметься на матеріальних благах, ніж на емоційному аспект стосунків.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки схильні вибирати стабільність та безпеку, які забезпечують гроші, а не романтику. Уродженці цього знаку живуть, щоб накопичити достатньо коштів та мати можливість забезпечити своє майбутнє і ні про що не турбуватися. Вони впевнені, що можуть прожити і без кохання.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Люди, народжені під цим знаком, цінують розкіш та високий рівень життя. Це означає, що вони вимагають високих фінансових стандартів від свого партнера. Якщо він не в змозі забезпечити їх цим, вони втрачають до нього інтерес.

Читайте також: Скажені та нестримні: знаки Зодіаку, які не контролюють свої емоції

Діва (23 серпня – 22 вересня)

За своєю натурою Діви дуже педантичні, практичні та економні – вони люблять класти гроші в скарбничку та не готові витрачатися на подарунки. Уродженці знаку часто аналізують фінансове становище свого партнера та приймають рішення, вигідні для їхнього майбутнього фінансового благополуччя. Якщо партнер, на їхню думку, заробляє замало – можете бути певні, що розставання не уникнути.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Люди, народжені під знаком Козерога, приймають лише ті рішення, які можуть принести їм зиск у майбутньому. Вони можуть легко маніпулювати іншими для досягнення успіху. Козероги витрачатимуть більше часу на розвиток кар’єри та заробляння грошей, ніж на особисте життя.

Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward