Україна передала Пентагону звіт про використання касетних боєприпасів

Україна передала Пентагону звіт про використання касетних боєприпасів

Олексій Резніков раніше в інтерв'ю анонсував, що планує передати такий звіт міністру оборони США Ллойду Остіну.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Україна надала Пентагону звіт про використання американських касетних боєприпасів у війні з росією.

Про це повідомляє CNN з посиланням на українського чиновника.

Інформація, передана Міністерству оборони США, включала як кількість випущених снарядів, так і кількість знищених російських цілей. 

Українські офіційні особи заявили, що вони очікують, що боєприпаси DPICM будуть більш ефективними, ніж стандартні артилерійські снаряди. Особливо це стосується великих угруповань російських військ і техніки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на півдні окупанти ховаються від ЗСУ серед місцевого населення. За словами Гуменюк, ураження пункту управління у Новій Каховці мало результат і розкоординувало частину війська росіян.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини