Олексій Резніков раніше в інтерв'ю анонсував, що планує передати такий звіт міністру оборони США Ллойду Остіну.
УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS
Україна надала Пентагону звіт про використання американських касетних боєприпасів у війні з росією.
Про це повідомляє CNN з посиланням на українського чиновника.
Інформація, передана Міністерству оборони США, включала як кількість випущених снарядів, так і кількість знищених російських цілей.
Українські офіційні особи заявили, що вони очікують, що боєприпаси DPICM будуть більш ефективними, ніж стандартні артилерійські снаряди. Особливо це стосується великих угруповань російських військ і техніки.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на півдні окупанти ховаються від ЗСУ серед місцевого населення. За словами Гуменюк, ураження пункту управління у Новій Каховці мало результат і розкоординувало частину війська росіян.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
