“Україна отримає абсолютно нові системи ППО” – Остін, під час зустрічі з Зеленським

event 14:55 Середа 11 Жовтня 2023 Війна

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з міністром оборони США і новим головою американського Об’єднаного комітету начальників штабів Ллойдом Остіном у Брюсселі наголосив на важливості посилення української ППО напередодні зимового періоду.

Про це повідомили в Офісі президента України за підсумками зустрічі у штаб-квартирі НАТО.

Згідно з повідомленням Остін поінформував Зеленського про прогрес у наданні Україні додаткових систем ППО.

“Я дуже радий, що США оголосить про новий пакет безпекової допомоги для України, обсягом у 200 мільйонів доларів, який включає також боєприпаси М9М і також абсолютно нові системи ППО, які будуть незабаром доставлені в Україну“, – заявив Остін.

За його словами, пакет допомоги містить артилерію, ракети, боєприпаси ППО, протитанкову зброю, а також необхідне озброєння для боротьби з російськими безпілотниками.

Зеленський зі свого боку зробив акцент на важливості нового пакета безпекової допомоги перед зимою.

“Зима – це велике випробування. Нам справді потрібна допомога партнерів для захисту критичної інфраструктури. ППО – це не лише військове питання. Від цього залежить нормальність життя, як працюватиме економіка, як платитимуться податки, які йдуть на забезпечення потреб армії, наш захист від російської агресії. Також від цього залежить, скільки людей повернеться до України з-за кордону”, – цитує офіс Зеленського.

Читайте також: Чи існує мобілізаційний план для підприємств: пояснення ТЦК

Остін запевнив главу нашої держави у тому, що США продовжать безперервно надавати Україні необхідне озброєння.

Нагадаємо, Володимир Зеленський відвідує Брюссель 11 жовтня, де, серед іншого, вперше бере участь у засіданні Контактної групи з допомоги Україні. 

У своєму виступі на засіданні “Рамштайну” Зеленський розлого закликав посилити ППО України, наголошуючи, що це дозволить наблизити закінчення війни.

Останні новини
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
15.06.2024, Субота
14.06.2024, П’ятниця
13.06.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward