Сирський пояснив, чому рф намагається захопити населені пункти біля Часового Яру

event 17:09 Середа 12 Червня 2024 Війна

Противник продовжує ведення активних наступальних дій різної інтенсивності фактично по всьому фронту, основні зусилля зосереджуючи на Покровському та Курахівському напрямках. 

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, який  декілька днів поспіль працював у військових частинах, які ведуть оборону на найбільш гарячих точках Східного фронту.

За словами Сирського, ворог зосередив на Східному напрямку найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів зі складу восьми ударних бригад.

«Продовжуються бої в районах Часового Яру, Кліщіївки, Калинівки. Противник намагається захопити ці населені пункти для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська», – наголосив головнокомандувач.

Читайте також: Поляки хочуть стріляти в білоруських мігрантів – соцопитування

Також, за його словами, без успіху ворог штурмує Білогорівку, яка стала красномовним прикладом стійкості українського війська на Луганщині. 

«На Харківському напрямку ворог веде безрезультатні дії, намагаючись просунутися вперед в глибину наших бойових порядків та створити так званий «пояс безпеки». «У Вовчанську противник загруз, попри залучені сили та засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків», – додав Сирський.

Читайте також: Чистка труб: важность и эффективность

На Запорізькому напрямку агресор здійснює наступальні дії в районах Старомайорське та Роботине, але фактично без успіху. В районі Кринки бої продовжувалися за утримання плацдарму та контролю островів, без суттєвих змін в стані та положенні сторін. 

«У цих умовах для нас дуже важливе утримання займаних рубежів та позицій, не допущення прориву оборони, максимальне знищення живої сили та техніки ворога», – наголосив головнокомандувач.

Останні новини
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
13.07.2024, Субота
12.07.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward