Стало відомо чому росія не застосовує кораблі для обстрілів України

Стало відомо чому росія не застосовує кораблі для обстрілів України

У акваторії Чорного моря росія відчуває проблеми з логістичним забезпеченням кораблів, тому останнім часом не застосовує ракетоносії для обстрілів України.

Про це в етері телемарафону 3 січня сказав речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

"Станом на ранок сьогодні взагалі не було носіїв (ракетоносіїв у Чорному морі, - ред.), попри те, що погодні умови досить сприятливі для виходу подібних одиниць в море. Ці одиниці, в принципі, фактично є всепогодними. Єдине, що зранку перебувало 3 кораблі, не носії, і один - в акваторії Азовського моря. Що стосується участі цих одиниць, передусім вони (росіяни, - ред.) відчувають проблеми з логістичним забезпеченням", - заявив він.

Читайте також: Селена Гомез заявила, що завершує кар’єру співачки та планує розвиватися в іншій сфері

За його словами, основна військово-морська база окупантів - це Севастополь. Однак, за непідтвердженою інформацією, росіяни перемістили ракети з Севастополя до Новоросійська.

Можливі логістичні проблеми окупантів, за словами Плетенчука, є наслідком протидії Чорноморському флоту рф з боку Сил оборони України.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини