Президент України Володимир Зеленський зазначив, що тільки системи ППО зараз здатні гарантувати безпеку мирним українцям. Україні потрібно 10-12 додаткових систем Patriot. Вони забезпечать країні життя та зроблять війну для путіна беззмістовною.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram.
Президент зазначив, що тільки системи ППО зараз здатні гарантувати безпеку мирним українцям. Саме про це Володимир Зеленський розмовляв з президентом США Байденом, а також обговорював з генсеком НАТО Марком Рютте та польським прем'єром Дональдом Туском.
«Тому що якщо наше небо повністю захищене, переваги у них немає. Жодні КАБи, ракети будь-які балістичні тощо не зможуть влучати в цивільну інфраструктуру України, наші енергетику, лікарні, школи та університети. Одна система коштує 1,5 млрд – візьміть, будь-ласка, з російських активів – 30 млрд це буде коштувати. Але це повністю закриє все наше небо», – заявив Зеленський.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
