Після удару рф по Харківщині, Німеччина має передати Україні Taurus, - Воллес

Після удару рф по Харківщині, Німеччина має передати Україні Taurus, - Воллес

Колишній міністр оборони Великої Британії Бен Воллес закликав Німеччину розблокувати постачання Україні крилатих ракет Taurus.

Відповідне повідомлення він опублікував в соцмережі Х після того, як росіяни вдарили по кафе в селищі Гроза на Харківщині й вбили 51 особу.

"Щоразу, коли росія завдає ударів по цивільному населенню і порушує міжнародне право, націлюючись на об'єкти цивільної інфраструктури в Україні, необхідна відповідна реакція. Ми зробили це зі Starstreak і Storm Shadow. Тепер Німеччина має надіслати свої ракетні комплекси Taurus в Україну і приєднатися до Великої Британії і Франції", - написав Воллес.

Читайте також: ЗСУ просунулися на трьох ділянках фронту, – ISW

Нагадаємо, 5 жовтня 51 особа, зокрема дитина, загинула внаслідок удару РФ по селу Грозана Харківщині. Російський удар по селищу Гроза на Харківщині уразив магазин та кафе, у якому був поминальний обід за загиблим воїном. Серед загиблих - родина полеглого: дружина, син та невістка.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини