«Ми втратили цей об’єкт». ДніпроГЕС повністю зруйнована», – директор НААН

«Ми втратили цей об’єкт». ДніпроГЕС повністю зруйнована», – директор НААН

Після удару рф по ДніпроГЕС вдалося локалізувати пожежу, яка тривала понад 4 години.

Проте сьогоднішній удар показав, що ми  втратили це об'єкт і це буде мати наслідки для енергосистеми. Про це заявив директор Інституту водних проблем і меліорації НААН Михайло Яцюк в ефірі Київ 24, передає БАЙРАКТАР NEWS.

"Вкотре хотів би заспокоїти - це не означає, що це буде гідродинамічна аварія, яка є тим, що ми мали після руйнування Каховської ГЕС.", - сказав Яцюк.

Він зазначив, що загроз нема, але фахівці обстежать стан греблі і гідроспоруд.

Читайте також: Франція інвестує у військові виробництва на території України – посол

Також на думку директора НААН, росіянам було вигідніше зруйнувати ГЕС-2, у тому числі з економічних мотивів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини