Після удару рф по ДніпроГЕС вдалося локалізувати пожежу, яка тривала понад 4 години.
Проте сьогоднішній удар показав, що ми втратили це об'єкт і це буде мати наслідки для енергосистеми. Про це заявив директор Інституту водних проблем і меліорації НААН Михайло Яцюк в ефірі Київ 24, передає БАЙРАКТАР NEWS.
"Вкотре хотів би заспокоїти - це не означає, що це буде гідродинамічна аварія, яка є тим, що ми мали після руйнування Каховської ГЕС.", - сказав Яцюк.
Він зазначив, що загроз нема, але фахівці обстежать стан греблі і гідроспоруд.
Читайте також: Франція інвестує у військові виробництва на території України – посол
Також на думку директора НААН, росіянам було вигідніше зруйнувати ГЕС-2, у тому числі з економічних мотивів.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
