Медведєв заявив, що росія проходить важливу «точку завершення СВО»

Медведєв заявив, що росія проходить важливу «точку завершення СВО»

Медведєв знову відзначився гучною заявою про війну в Україні. Цього разу заступник голови російського Радбезу переконує, що рф нібито вже досягла «важливого етапу» й впритул наблизилася до «точки завершення СВО». Принаймні, так його цитують російські пропагандистські медіа.

Що саме пролунало на форумі

Своїми роздумами Медведєв поділився на молодіжному форумі «Гвардійськ», де виступав перед майбутніми окупантами – так званими добровольцями. Він визнав, що поїздка на фронт пов'язана з серйозними ризиками, але видав дещо нетипову для кремлівської риторики фразу. Посадовець закликав росіян «берегти себе» та додав, що перемога справді потрібна, але «не будь-якими засобами».

Чому це лише внутрішня пропаганда

Шукати в цих словах реальні військові плани чи терміни закінчення бойових дій марно. Медведєв регулярно робить подібні «прогнози», які щоразу зводяться до банальної мантри про неминучу перемогу росії і не містять жодного фактажу. Такі виступи виконують суто психологічну функцію всередині рф. Кремлю потрібно підтримувати ілюзію того, що «все йде за планом», заспокоювати росіян і мотивувати нових солдатів. Про жодну реальну готовність москви зупинити збройну агресію проти України ця заява не свідчить.

Більше по темі

Оксана Куц — журналістка видання «Час-Дій». Пише про соціальні виплати, пільги, державні програми та зміни в законодавстві, пояснюючи їхні практичні наслідки для громадян.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини