Малюська розповів, чим займають росіяни в українському полоні

event 11:28 П’ятниця 03 Листопадаа 2023 Війна
poloneni

Всі російські військовополонені, які не є пораненими і не перебувають на лікуванні, в таборі працюють. Ефективність їхньої праці вища за ефективність праці звичайних в’язнів.

Про це міністр юстиції Денис Малюська розповів в інтерв’ю Українському радіо.

“Усі військовополонені, які не є пораненими та не проходять лікування, працюють у таборі для військовополонених. Це не складна праця – плетіння меблів з лози, склеювання різноманітних матеріалів. Тобто, це проста фізична праця, разом із тим вони зайняті. А з точки зору ставлення до праці й дисципліни, безумовно, з ними працювати простіше, ніж зі звичайними в’язнями, які вчинили злочин. Тож там дисципліна на вищому рівні й, відповідно, ефективність праці краща. Жоден військовополонений, який перебуває у нашій системі, не байдикує, всі працюють”, – розповів міністр.

Він нагадав, що праця ув’язнених в Україні є добровільною.

“Чимало ув’язнених хочуть працювати, і ми створюємо усі умови з тим, щоб вони працювали… Якщо він (в’язень, – ред.) буде працювати, з одного боку, він швидше за все отримає навички, які будуть йому корисними, щоб потім працевлаштуватися після виходу на волю. З іншого боку, він отримує додатковий дохід у вигляді заробітної плати, частина якої піде на відшкодування завданої ним шкоди, коли він вчинив злочин”, – розповів Малюська.

За його словами, в’язні працюють у різних місцях: на заводах, підприємствах, на підприємствах всередині в’язничної системи.

Він також зауважив, що найбільш небезпечним злочинцям режим установи не дозволить працювати поза межами установи виконання покарання:

“Якщо ж ми говоримо про роботу поза межами установи виконання покарання, то це, як правило, злочини невеликої тяжкості, де ризики того, що людина вчинить повторний злочин під час виконання такої роботи, є вкрай незначними”.

Читайте також: Влаштувався до Запорізької ОВА: затримали агента рф, який “зливав” інформацію про ЗСУ

Раніше Малюська повідомляв, що в установах Державної кримінально-виконавчої служби України для тримання російських військовополонених утворено 51 дільницю і табір, де забезпечені належні побутові умови й організовано медичне забезпечення.

Останні новини
21.05.2024, Вівторок
20.05.2024, Понеділок
19.05.2024, Неділя
18.05.2024, Субота
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward