Головнокомандувач Олександр Сирський назвав місто, яке росія хоче захопити до 9 травня

event 12:23 Понеділок 15 Квітня 2024 Війна

Вище військове керівництво рф доручило своїм загарбникам захопити Часів Яр Донецької області до 9 травня. 

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook.

«Працював на іншому, дуже важливому та небезпечному напрямку. Ворог також зосереджує зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, оволодінні населеним пунктом Часів Яр, створенні умов для подальшого просування до Краматорської агломерації», – наголосив головком.

Він підкреслив, що реалізації планів росіян заважає героїчна оборона бригад, які «буквально вгризлися в землю, стримуючи щоденні атаки ворога».

«Використовуючи чисельну перевагу та різноманітні мотиваційні чинники, у тому числі і розстріли, окремі групи піхоти противника вийшли до мікрорайону «Новий», але були знищені ударами FPV-камікадзе та вогнем артилерії», – зазначив генерал.

Читайте також: Стало відомо, у яку суму на рік державі обходиться один мобілізований

Разом із тим, як каже Сирський, загроза залишається актуальною, оскільки вище російське військове керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.

Він зазначив, що на напрямку, де він працював, були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами, засобами РЕБ.

«Головний висновок з дводенної роботи на фронті – необхідність підвищення якості підготовки, у тому числі морально-психологічної складової, нарощування чисельності високотехнологічних безпілотних систем різного призначення з підготовленими операторами, підвищення якості проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника», – підсумував головком.

Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward