Генеральний штаб Збройних сил України переходить на триразове інформування про ситуацію щодо російського вторгнення та в зоні бойових дій.
Про це заявив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону, передає Главком.
«Генеральний штаб Збройних сил України відсьогодні переходить на триразове інформування про ситуацію щодо російського вторгнення та ситуацію в зоні бойових дій. Щоденно о 8:00 на офіційних сторінках Генштабу ми будемо публікувати підсумкове зведення про перебіг бойових дій та втрати російських окупантів за минулу добу», – сказав Ковальов.
Натомість вдень на офіційних сторінках Генерального штабу публікуватиметься проміжне зведення щодо поточної ситуації на фронті станом на 16:00.
Читайте також: Зеленський розповів про єдиний можливий формат переговорів з путіним
«Наприкінці доби на офіційних сторінках Генерального штабу ми будемо публікувати зведення із загальною ситуацією за поточну добу станом на 22:00. У разі потреби будуть видаватися окремі експрес-повідомлення про значущі події щодо відсічі збройних сил росії проти України», – поінформував Ковальов.
Нагадаємо, Захід повинен поспішити надати Україні підтримку, необхідну для проведення контрнаступальних операцій, щоб зруйнувати теорію перемоги російського диктатора путіна і не допустити затягування війни більше.
Читайте також: Збільшить буряки вдвічі: дієвий рецепт липневого підживлення
Зокрема, аналітики Інституту вивчення війни вважають, що теорія перемоги російського диктатора, згідно з якою росія зможе здійснювати повзуче просування в Україні до нескінченності, стимулюватиме путіна до затягування війни і зміцнюватиме його прагнення до знищення української державності.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
