Жінки в Україні можуть отримати нові виплати: хто саме і скільки

event 17:00 Субота 02 Грудня 2023 Суспільство

Україна, не зважаючи на складнощі, пов’язані з воєнним станом, активно продовжує здійснювати соціальні виплати, намагаючись підтримувати найбільш вразливі категорії населення.

Однією з головних груп, що отримують особливу увагу та допомогу, є жінки, які зазнали впливу війни та опинилися у вкрай непростих життєвих обставинах, пише Pay space.

Як інформує благодійний фонд Mama Moya на своєму офіційному сайті, ця фінансова підтримка охоплює шість різних категорій жінок, які опинились в особливо скрутному становищі через воєнні події. Ці кошти можуть бути витрачені на чітко визначений перелік товарів, що забезпечує покриття основних потреб.

Список включає харчові продукти, включаючи дитяче харчування, медичні препарати, засоби особистої гігієни та побутову хімію.

Допомогу можуть отримати такі категорії жінок:

  • чоловіки та/ або діти яких загинули в зоні проведення бойових дій;
  • чоловіки та/або діти та/або батьки яких оголошені померлими або визнані безвісно відсутніми внаслідок російської агресії;
  • чоловіки та/або діти та/або батьки яких проходять службу в збройних силах України, силах територіальної оборони, добровольчих угрупуваннях в зоні проведення активних бойових дій;
  • житло яких було знищено та /або пошкоджено внаслідок російської агресії;
  • які мають чинну банківську картку, емітовану АТ КБ Приват Банк;
  • які надали згоду Фонду на обробку персональних даних.

Для участі в програмі жінки повинні зареєструватися заповнити форму за посиланням.

Отримання коштів та вимоги до їх використання

Після схвалення заяви, учасники програми отримують сповіщення та повинні погодитися з встановленими умовами для отримання спеціальних карток.

Особи, які отримали фінансову допомогу, можуть витрачати кошти в місцевих магазинах та аптеках, купуючи товари з обмеженого переліку. До нього входять харчові продукти (зокрема дитяче харчування), лікарські препарати, гігієнічні засоби (підгузки, памперси), побутова хімія та дитячі товари (освітні іграшки).

Є чіткі обмеження щодо витрат: заборонено використовувати кошти на алкоголь, тютюнові вироби, засоби для паління чи участь в азартних іграх. Також заборонено переказувати гроші третім особам або передавати банківську картку, видану фондом, іншим людям.

Читайте також: Україна отримає $1,2 млрд на соцвиплати під гарантії Японії

Для звітування про використання коштів, учасникам програми потрібно надавати копії чеків про здійснені покупки.

Останні новини
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward