Вперше з початку липня: в Україні не будуть вимикати світло

Вперше з початку липня: в Україні не будуть вимикати світло

У вівторок, 30 липня, не прогнозується застосування графіків стабілізаційних відключень українських споживачів від електроенергії. 

Про це повідомляє пресслужба "Укренерго" в Telegram

Читайте також: Скільки засуджених українців вже пішли на фронт: серед них жінки

"Завтра, 30 липня, відключення не прогнозуються. При зміні ситуації в енергосистемі – про застосування заходів обмеження споживання буде повідомлено додатково", – йдеться в повідомленні. 

Читайте також: До України йде циклон та холод зі Скандинавії: як зміниться погода

Зазначається, що причиною є зниження споживання через похолодання та повернення в роботу двох блоків АЕС.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини