У вівторок, 30 липня, не прогнозується застосування графіків стабілізаційних відключень українських споживачів від електроенергії.
Про це повідомляє пресслужба "Укренерго" в Telegram.
Читайте також: Скільки засуджених українців вже пішли на фронт: серед них жінки
"Завтра, 30 липня, відключення не прогнозуються. При зміні ситуації в енергосистемі – про застосування заходів обмеження споживання буде повідомлено додатково", – йдеться в повідомленні.
Читайте також: До України йде циклон та холод зі Скандинавії: як зміниться погода
Зазначається, що причиною є зниження споживання через похолодання та повернення в роботу двох блоків АЕС.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
