Військовий експерт прокоментував можливість застосування РФ ядерної зброї

event 22:20 Вівторок 26 Квітня 2022 Суспільство

Країни Заходу через постійні погрози з боку Кремля вживають заходів, щоб запобігти застосуванню Російською Федерацією ядерної зброї. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє УНІАН.

Перевірені та актуальні новини з фронту БАЙРАКТАР NEWS.

Жданов нагадав, що Британія вже робила заяви про те, що вони можуть завдати удару у відповідь. Нещодавно подібним чином висловилася і заступник держсекретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд.

“Я думаю, що такі заяви, в принципі, повинні частково отверезити. Особливо тих людей, які мають причетність до алгоритму використання цієї зброї. Навіть якщо з бункера надійде команда застосувати її, то я думаю, що розвідка буде знати, вони все ж володіють ситуацією, що там відбувається”, – наголосив експерт.

Жданов впевнений, що на сьогодні вся інструментальна розвідка спрямована на місця зберігання ядерних зарядів Російської Федерації. Їх теж не так вже й багато і вони всі відомі. Навіть пересічні громадяни можуть на них подивитися у картах, адже Google зняв прикриття всіх стратегічних об’єктів на території Російської Федерації.

Читайте також: ЗСУ розпочинають перехід на зброю НАТО, – Кулеба

“Тому той же превентивний удар, про який говорить Велика Британія, він може бути нанесений звичайною зброєю, припустимо, по конвою, який транспортуватиме контейнер з ядерним боєзарядом до місця його застосування. Чому б і ні, тим більше, що ми знаємо, що така можливість у країн Заходу є. Ті ж літаки, які використовують систему Стелс, вони невидимі для російської ППО. Вони можуть злітати туди й назад, досягнувши цілі, виконавши завдання, і повернутись абсолютно без втрат”, – заявив Жданов.

Він вважає, що сам Путін навряд чи зупиниться, з огляду на логіку його дій, а от те, що його оточення зацікавлене в тому, щоб “ще трішки землю потоптати і на сонечко подивитися” – це однозначно, каже експерт. І саме це може зіграти доволі значну роль в плані ймовірності застосування ядерної зброї.

Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward