Відтепер деякі платні сервіси Google стануть доступними для усіх користувачів

event 12:37 Вівторок 15 Червня 2021 ПОДІЇ

Компанія Google офіційно оголосила про деякі зміни, що стосуються додатків і служб сервісу Workspace, у тому числі про їх доступність для всіх користувачів, які мають обліковий запис Google. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Що змінилося у додатках Workspace

Перш за все слід сказати, що Google повернула можливість використання чатів в Gmail. Незабаром багато користувачів Workspace зможуть оцінити зміни в Gmail, а також сервісах “Документи” і “Чати”. Їх буде простіше інтегрувати в одну вкладку.

Наприклад, чати можна легко зрушити вліво, щоб основну частину робочого простору займала електронна таблиця. Нові можливості засновані на концепції “розумних полотен”, у рамках якої Google об’єднує різні додатки. Google також оголосила, що цього літа “буде запущений спрощений і гнучкий користувальницький інтерфейс” в Spaces, додатку для обміну повідомленнями та файлами від компанії Google.

Новий тариф для користувачів та компаній

Розробники оголосили про запуск нового тарифу для взаємодії з Workspace. Мова йде про підписку Google Workspace Individual, в рамках якої за 10 доларів в місяць користувачі можуть отримати доступ до додаткових інструментів без необхідності створення власного домену.

Також стало відомо, що у вересні буде запущено прогресивний веб-додаток Workspace, за рахунок чого інструменти стануть більш схожими на повноцінні настільні програми.

Переваги для корпоративних користувачів

Корпоративні клієнти отримають більше можливостей для підвищення рівня безпеки при взаємодії з Workspace. Наприклад, з’явиться підтримка використання шифрування даних на стороні клієнта, можливість додавання додаткових довірчих правил для різних файлів, що зберігаються в хмарі Google.

Варто відзначити, що Workspace швидко оновлюється протягом останніх місяців і регулярно отримує нові функції та інструменти. Це може говорити про те, що Google має намір активніше конкурувати з Microsoft у сфері хмарних платформ для спільної роботи. Компанія вдається до тіснішої інтеграції сервісів, роблячи їх більш зручними для користувачів.

Джерело: сайт The Verge

Читайте також: Зеленський ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Теги: Google
Останні новини
30.07.2021, П’ятниця
29.07.2021, Четвер
28.07.2021, Середа
27.07.2021, Вівторок
26.07.2021, Понеділок
25.07.2021, Неділя
24.07.2021, Субота
23.07.2021, П’ятниця
22.07.2021, Четвер
21.07.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward