Українські фермери зможуть отримати безкоштовне промо свого бізнесу

event 12:09 Понеділок 22 Листопадаа 2021 Суспільство

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн-майданчик для аграріїв “Best Agro”. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ця платформа покликана розповісти про фермерів і фермерок, які використовують інноваційні агротехнології у своєму бізнесі. А також підтримати тих, хто готовий перейняти досвід і впроваджувати нові методи господарювання.

Про це у своєму telegram-каналі повідомив член аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук. За його словами завдяки такій ініціативі фермери зможуть комунікувати між собою, переймати чужий досвід та навіть отримати безкоштовну рекламу свого бізнесу.

Коментар:Тепер малі та середні фермери можуть подавати заявки на участь у програмі й отримати безкоштовне промо свого бізнесу. Це стосується передусім тих фермерів, які запроваджують інноваційні технології, або планують це робити.

Корисна ініціатива, завдяки якій українці більше дізнаються про наших фермерів“, – повідомив політик.

Читайте також: Нардеп Соломчук жорстко відреагував на лист посла Малайзії, про скорочення імпорту “пальми” в Україну

Стати учасником проєкту можуть представники мікро, малого та середнього агробізнесу, які використовують унікальні агротехнології та вдало організовують усі процеси. А також і ті, хто хочуть розпочати використовувати ці технології у майбутньому. 

Щоб долучитися до проєкту спершу необхідно заповнити анкету

Зауважимо, що проєкт зі створення такої онлайн-платформи реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Останні новини
08.12.2021, Середа
07.12.2021, Вівторок
06.12.2021, Понеділок
05.12.2021, Неділя
04.12.2021, Субота
03.12.2021, П’ятниця
02.12.2021, Четвер
01.12.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward