Українець, який зіграв в серіалі “Універ”, підтримує російський терористичний режим

event 14:53 Четвер 02 Лютого 2023 ПОДІЇ

Актор Віталій Гогунський підтримав путінську агресію та війну в Україні. 

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Колишня зірка популярного серіалу “Універ” Віталій Гогунський, який народився в Україні, став одним з прислужників Кремля. Актор не тільки відкрито підтримує терористичні дії путіна, а й встиг навіть побувати на окупованому Донбасі.

Як розповідає Уніан, незважаючи на те, що Гогунський народився у Кременчуці, по якому у червні 2022 року окупанти завдали потужного удару, він продовжує вихваляти злочинний режим Кремля.

А все тому, що після закінчення серіалу “Універ” про нього, як про актора, почали забувати. Лише іноді його кликали на інтерв’ю, щоб обговорити його скандальне розлучення. Звичайно, після неймовірної популярності в серіалі, йому складно було змиритися з тим, що його буквально списали з рахунків.

Через відсутність роботи в кіносфері він вирішив змінити професію – стати співаком. Проте і це не принесло йому слави та грошей. Зараз він “світиться” на екранах і висловлює пропагандистські наративи.

Коментар: “При цій владі у мене все в житті виходить, все складається”, – каже зрадник.

Також він спілкується зі зрадником Юрієм Бардашем, який закликає російську армію бити ворога, тобто Україну. Додамо, що Бардаш також родом з України, але це зовсім його не зупиняє від підтримки Кремля.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward