Україна запускає гуманітарну програму для боротьби з голодом у світі

event 15:08 Субота 26 Листопадаа 2022 Суспільство

Президент України Володимир Зеленський ініціював міжнародну гуманітарну програму “GrainfromUkraine”. Стартувала вона сьогодні, 26 листопада, в роковини Голодомору.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Основною метою програми є допомога людям, які страждають від голоду у всьому світі.

Про це на своєму телеграм-каналі розповів член Аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук. Він повідомив, що саме за ініціативи України створено міжнародну Координаційну групу із попередження голоду. Відтепер частина зібраної української пшениці, яка йшла на експорт, буде відправлена до африканських країн, які нині найбільше страждають від голоду.

“Символічно, що саме за ініціативи України, країни, в історії якої є страшні події щонайменше 4,5 млн смертей від голоду, створено міжнародну Координаційну групу із попередження голоду.

Україна прийняла безпрецедентне рішення – спрямувати частину зібраної пшениці, що йшла на експорт, на закупівлю для африканських країн, де вже зараз гостро постала проблема голоду”, – розповів політик.

Згідно із програмою до кінця весни 2023 року планується забезпечити зерном щонайменше 5 млн людей. Своєю чергою Україна допоможе із закупівлею зерна всередині країни.  

“В рамках Програми планується вже до кінця весни 2023 року забезпечити зерном щонайменше 5 млн людей. Україна допоможе із закупівлею зерна всередині країни, водночас партнери беруть на себе зобов’язання з оплати та доставки. 

Особливо тішить, що в пріоритеті Програми малі та середні агровиробники! В скрутний для них час Президент України Володимир Зеленський доклав зусиль, щоб спільно з міжнародним товариством підтримати й українського аграрія, й врятувати людей від голоду!”, – додав Дмитро Соломчук.

Останні новини
23.04.2024, Вівторок
22.04.2024, Понеділок
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward