У що пограти в 2022 році?

event 16:25 Вівторок 26 Липня 2022 БЛОГ

Програмістами компаній та студій, які спеціалізуються на розробці ігрового програмного забезпечення було випущено велику кількість цікавих та різнопланових ігор. Серед нових розробок кілька онлайн розваг вже встигли увійти в ТОП найкращих і найочікуваніших ігор 2022 року.

Прикладами таких онлайн розваг можуть бути::

 1.   Elden Ring.
 2.   Aviator
 3.   Hogwarts legacy.
 4.   Crossfire X.
 5.       God of war: Ragnarok

Кожна представлена гра відрізняється тематикою та сюжетною лінією, але їх об’єднує використання при розробці інноваційних технологій та якісної графіки.

Elden Ring

Elden Ring є найочікуванішою грою у більшості любителів онлайн розваг за версією The Game Awards. Розробник програмного забезпечення невеликими кроками розвиває власну формулу ідеальної онлайн гри.

У новій розробці користувачів очікує відкритий світ із великою кількістю босів, підземель та багатьох інших ігрових елементів. Ця онлайн розвага зацікавить любителів відкритого світу. Elden Rin може добре освіжити всі елементи оповідання. Навіть у тому випадку, якщо вона не привнесе до геймерського середовища революційні ідеї, вона однозначно здатна стати дуже гарною онлайн грою.

Aviator

Гра Aviator є популярною і сучасною розвагою. Це розробка нового покоління, що дає можливість в онлайн режимі розважатися і спілкуватися гравцям між собою, використовуючи для цього вбудований в геймплей онлайн чат.

Істотною відмінністю гри Aviator від більшості розваг, що пропонуються розважальними онлайн закладами, є:

 •         відсутність барабанів, що обертаються, і смуг для формування виграшних комбінацій символів, які характерні для більшості онлайн ігор класичного типу;
 •         наявність можливості спілкування між гравцями у вигляді ігрового чату;
 •         використання розрахованого на багато користувачів інтерфейсу;
 •         максимально спрощені правила та елементи керування ігровим процесом.

Більш детальну інформацію про правила онлайн ігри Aviator користувачі можуть дізнатися на https://svitua.com.ua/game/aviator/. Тут же представлена ​​докладна інформація про можливості онлайн розваги та її механіку.

Hogwarts legacy

Компанія-розробник Hogwarts legacy за останні 10 років, починаючи з 2011 року, не випустила жодного великого проекту, працюючи над невеликими розробками для мобільних платформ.

У 2022 році планується випуск на ринок онлайн розваг великого проекту під назвою Hogwarts legacy. Події у грі відбуваються у 19 столітті. Розробники пропонують геймерам самостійно створити власного персонажа, а також вибрати факультет, та пройти навчання у спеціалізованій школі магії та чаклунства.

Розробники гри обіцяють у ній велику кількість різноманітних:

 •         заклинань;
 •         чарівних зілля;
 •         різноманітних магічних тварин.

Конкретної дати виходу розробки зараз не озвучено, але спеціалісти компанії обіцяють порадувати любителів онлайн розваг вже цього року.

Crossfire X

Більшість геймерів чекає на вихід CrossfireX заради сюжетного режиму, над яким ведуть роботу співробітники Remedy Entertainment, автори Alan Wake та Control. Судячи з наявного анонсу гри на старті будуть дві великі операції, у складі яких буде по кілька епізодів. Події у грі розвиватимуться навколо конфлікту між двома приватними військовими корпораціями. Геймери зможуть грати за кожну корпорацію по черзі.

Додатково CrossfireX є ще й командний шутер, який дуже подібний до CS:GO. У ньому присутні дві протиборчі команди, а змагання проходять у різних режимах.

God of war: Ragnarok

God of war: Ragnarok є заключною частиною пригод у Скандинавії грецького бога війни. У грі з’являються усі дев’ять світів та доповнена бойова система. Геймплей не сильно відрізняється від геймплею гри, що вийшла в 2018 році.

Вихід цієї частини скандинавських пригод є гарною нагодою геймерам освіжити в пам’яті сюжет. Гра відрізняється високою якістю графіки.

Висновок

2022 буде насичений новинками у світі онлайн геймерів. Планується випуск великої кількості найрізноманітніших і різнопланових ігор. Більш детальну інформацію про заплановані до виходу онлайн ігри, азартні розваги, а також онлайн заклади, що надають послуги для любителів азартних ігор, можна дізнатися на https://svitua.com.ua/. Для того, щоб отримати максимум задоволення, рекомендується перед запуском програмного забезпечення ознайомитися з подробицями роботи інтернет-порталів.

Автор:
Останні новини
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
06.08.2022, Субота
05.08.2022, П’ятниця
04.08.2022, Четвер
03.08.2022, Середа
02.08.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward