Тривожні сигнали, які свідчать що чоловік не хоче серйозних стосунків із вами

event 17:57 Вівторок 07 Лютого 2023 Суспільство

Будь-яка дівчина рано чи пізно задається питанням, чи буде майбутнє у відносинах з її чоловіком та чи взагалі хоче він цього.  

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Психологи радять не насідати на чоловіка і не ставити це питання в лоб. Краще придивіться до того, як себе веде ваш коханий, інформує Ukr.Media.

Чоловік приймає важливі рішення без вашої участі

Коли чоловік дійсно зацікавлений в жінці, він завжди буде враховувати її думку. В крайньому разі він хоча б поцікавиться, що вона думає з цього приводу. Психологи називають важливим моментом, коли в голові чоловіка народжується слово “ми”. Якщо цього не відбувається, жінці доведеться дуже довго чекати, поки ваш чоловік дозріє до справжнього союзу з вами або хоча б зважиться на те, щоб ви жили разом. Будьте уважні.

Чоловік не знайомить вас ні з друзями, ні з родиною

Як ми вже багато разів говорили, оточення чоловіка грає для нього величезну роль. Причому друзі для чоловіка значать нітрохи не менше рідних. Знайомство своєї жінки з його близьким колом означає, що чоловік дійсно готовий зробити вас частиною свого життя. Після такого кроку буде важко просто розірвати з вами відносини, бо друзі будуть питати про причини, а чоловіки не особливо люблять подібні обговорення. Йому простіше не знайомити вас з близькими в принципі, якщо він не будує плани на ваше спільне майбутнє.

Чоловік дарує вам універсальні подарунки

Навіть не будемо питати, чи знайомі вам косметичні набори або солодкі букети, які чоловіки обожнюють дарувати своїм колегам та іншим жінкам, яким потрібно зробити подарунок “для галочки”. Зазвичай, якщо чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, дарує щось подібне, він не особливо зацікавлений в вас. Можливо, ви у нього не одна, і щоб не морочити голову, що подарувати всім своїм жінкам, він закуповується гуртом. Зверніть увагу на цей момент.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward