Три знаки Зодіаку з яких виходять найгірші водії

event 10:06 Середа 21 Грудня 2022 Суспільство

Поганим водієм можна бути з різних причин, але астрологи впевнені, що деяким знакам Зодіаку просто протипоказано сідати за кермо.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Давайте з’ясуємо, кого на дорозі недолюблюють інші водії, інформує Ukr.Media.

Терези

Не можна сказати, що Терези створюють іншим великі проблеми, коли вирішують виїхати на дорогу, і тим не менше астрологи включають їх в списки поганих водіїв. Чому? Все просто: Терези досить довго приймають рішення, чим можуть дратувати інших, більш досвідчених водіїв. Крім того, навіть якщо Терези не «гальмують», вони можуть почати сумніватися в найбільш невідповідний момент — “а чи правильний був поворот?” Такі думки можуть відволікати і в кінцевому підсумку наступний поворот точно виявиться неправильним.

Овен

Лідери по натурі, Овни залишаються ними в будь-якій ситуації. Для типового Овна практично не існує правил дорожнього руху, причому чим старше представник цього знака, тим більше він упевнений, що правила «для слабаків». Природно, на цьому ґрунті у нього постійно виникають конфлікти з представниками поліції. Якщо на дорозі лихач — з величезною ймовірністю, ми маємо справу з Овном.

Близнята

Близнят не можна звинуватити в повільності або нерішучості, в цьому вони чимось схожі на Овнів, але якщо перші порушують правила виключно через впевненість, що правила їм не писані, Близнята прекрасно знають, що за перевищення швидкості їх покарають. Проте їм важко впоратися з бажанням отримати дозу адреналіну просто не можуть, а тому легко можуть зважитися проїхати на заборонений знак, в окремих випадках — розганяються на нічній трасі, чим незмінно привертають увагу співробітників поліції. Але якщо Овен почне обурюватися, що його несправедливо зупинили, Близнята будуть невинно плескати очима в надії умилостивити співробітника правопорядку, прекрасно усвідомлюючи всі наслідки.

Автор:
Останні новини
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
18.02.2024, Неділя
17.02.2024, Субота
16.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward