Три причини не їсти цукор: поради експерта

event 17:05 Вівторок 22 Лютого 2022 БЛОГ
Цукор

Наші громадяни споживають солодощів та кондитерських виробів удвічі більше, ніж рекомендується. Звісно, така кількість цукру не може позитивно впливати на здоров’я і дітей, і дорослих. Про це пише health.fakty.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Надмірне споживання цукру має негативні наслідки.

По-перше, у людей, які демонструють погано контрольовану прихильність до солодощів, набагато гірший стан зубів.

Шкідливі бактерії, які харчуються цукром, порушують цілісність зубної емалі та зумовлюють виникнення карієсу зубів.

За даними стоматологів, у 25 років 50% українців втрачають щонайменше один зуб, у 50 – половину зубів. А на старість майже всі беззубі.

По-друге, значна присутність цукру у харчуванні часто сприяє порушенню енергетичного балансу і набору ваги із появою таких небезпечних супутників, як цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, ожиріння та рак.

Серцево-судинні захворювання та рак лідирують в Україні серед причин смертності, а цукровий діабет 2 типу отримав статус епідемії неінфекційної хвороби та займає перші рядки переліку захворювань, що призводять до інвалідизації.

По-третє, захоплення солодким негативно впливає і на рівень споживання корисних продуктів, таких як фрукти, ягоди та овочі. Отже, споживаючи солодощі, люди позбавляють себе клітковини, яка відграє важливу роль у процесі травлення.

Клітковина після розщеплення у товстому кишечнику збільшує кількість дружніх бактерій, запобігає закрепам, поліпшує моторну функцію кишечника, що є профілактикою раку товстої кишки.

Читайте також: “Часті грози та смерчі”: синоптики оновили прогноз погоди на весну

Вживання клітковини сприяє також зниженню артеріального тиску і загального холестерину.

Зменшення цукру позбавить від багатьох проблем зі здоров’ям: поліпшить стан шкіри, системи травлення, стан судин, сприятиме зменшенню ваги та накопичення жирів.

Стати автором!
Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Час-Дій, напишіть нам: [email protected]

Теги: цукор
Останні новини
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
20.02.2024, Вівторок
19.02.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward