Сильні молитви під час війни: за мир в Україні та здоров’я воїнів

event 16:27 Субота 26 Березня 2022 БЛОГ

Вони допоможуть духовно підтримати воїнів і країну в нелегкий час.

Перевірені та актуальні новини з фронту  БАЙРАКТАР NEWS.

Вже більше місяця триває війна Росії проти України і практично кожен хоче внести свою посильну лепту на захист нашої держави, пише Главред. І в годину, коли нашій країні випали страшні випробування, православні молитви під час війни допоможуть зміцнити дух і стати підтримкою.

Молитва за мир в Україні

Боже Святий, Отче Вседержитель, син Єдинородний і Душі Святий, що все в твоїй владі тримаєш і про все дбаєш Премудрим твоїм промислом, молимося Тобі про Бога бережену державу нашу Україну, боголюбний народ, владу і військо її, даруй їм, Господи, невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву твою і про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, держава наша від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, навали іноплемінних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, жебраків захисти, нездорових зціли, тих, хто за гратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і у будь-який час і на віки віків. Амінь.

Молитва від війни в Україні

Господи Боже наш, сильний і міцний в битві, тебе на допомогу, негідні, закликаємо і смиренно молимо: простягни милостиво руку Твою і покрий країну нашу від війни, лихоліття і страждань.

Не на лук свій уповаємо, і не зброя наша врятує нас, але про твою всемогутню допомогу благаємо: збережи Вітчизну нашу в світі , пом’якши милістю твоєю серця ворогів зачерствілі, злі наміри їх відверни, молимося Тобі, великодержавний царю, вислухай нас і помилуй.

Поглянь з небес, Владико, і не дай ворогам нашим меч свій підняти, і лук свій натягнути, щоб вразити нас – негідних рабів твоїх, що правовірно славлять Тебе.

Незабаром зміни скорботу нашу на радість, а біду на твердий мир. Не допусти страждань матерів і сліз дитячих, а їх молитви за нас грішних і непотрібних прийми як кадило пахуче перед Престолом величі Твоєї, підносячи Україні нашій мир і спокій.

Сердечно молимося Тобі, Благодійник милостивий, вислухай нас і помилуй. Амінь.

Сильна молитва за воїнів, що йдуть на війну

Владика Господи, Боже батьків наших, тебе просимо і тебе смиренно і з розчуленням молимо: призри милостиво на молитву нас, негідних рабів Твоїх, і як колись сам благоволив ти виступити з угодником твоїм Мойсеєм, виводячи людей Своїх, Ізраїльтян, з Єгипту на землю обітовану, так і нині Сам з рабом твоїм (ім’я головнокомандувача) і воїнами цими, і Сам будь їм помічником і заступником, і збережи їх і вдень, і вночі невразливими і неушкодженими від усякої злої напасті і хвороби, голоду, потоплення і від усякого страху. І як колись Ісуса Навина на Амалика і на царства Ханаанські, які воювали з ним, хрестовидним рухом рук Мойсеєвих підтримав, щоб подолати їх, і тим самим Зіву, і Зеваха та Цалмунну, і всіх князів їх погубив; або як ти допоміг Гедеону з трьома стами вибраних мужів перемогти багато мадамське ярмо, так і цим вірним рабам Твоїм міць, силу і мужнє серце, допомогу і заступництво дарі. І як явищем Хреста на небі першому з християнських царів Костянтину сприяв єси в перемозі над противними тобі супостатами, так і цим хрестоіменним рабам Твоїм перемогу, і силу, і подолання над усіма ворогами і безбожними поганцями милостиво подай і з усіх боків ополченням ангелів твоїх захисти їх, і озброй їх силою і захистом Чесного і Животворящого Хреста в ім’я Тебе, Бога Отця, і коханого і Єдинородного Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, і Всесвятого і Животворящого Твого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Автор:
Теги:
Останні новини
22.06.2024, Субота
21.06.2024, П’ятниця
20.06.2024, Четвер
19.06.2024, Середа
18.06.2024, Вівторок
17.06.2024, Понеділок
16.06.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward