Які продукти не можна розігрівати у мікрохвильовій печі

event 10:04 Вівторок 15 Листопадаа 2022 Суспільство

Розігрів у мікрохвильовці позбавить ці страви всіх корисних речовин. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Мікрохвильовка – це майже незамінна річ на кухні кожної зайнятої господині, адже вона всього лише за кілька хвилин підігріє їжу без зайвого посуду. 

Але фахівці вважають, що далеко не усі продукти можна відправляти в мікрохвильову піч: деякі з них псують техніку. А інші, якщо підігріти їх таким способом, можуть втратити свої корисні властивості  чи, навіть, нашкодити здоров’ю, інформує Ukr.Media.

Яйце

У мережі безліч рецептів і лайфхаків, що дозволяють майже миттєво зварити яйце в мікрохвильовці, але під час нагрівання білок розширюється, всередині утворюється пара і підвищується тиск. Великий ризик, що, як тільки ви вирішите почистити яйце, воно вибухне в руках.

Гострий перець

Страви зі свіжим гострим перцем в мікрохвильовій печі можуть перетворитися в саморобний перцевий балончик: речовина капсаїцин, що відповідає за пекучість і гостроту овоча, перетворюється в аерозоль. Коли двері відчиняться, з’явиться ризик отримати опік слизових.

Заморожене м’ясо

У багатьох печах передбачений режим розморожування, але користуватися ним — не найкраща ідея, особливо якщо йдеться про заморожене м’ясо. Такий швидкий спосіб підвищити температуру продукту призводить до вибухового розмноження бактерій, а після приготування розмороженої в мікрохвильовці свинини або птиці є ризик отримати харчову інфекцію.

Кисломолочні продукти

Багато хто воліє пити кефір або йогурт кімнатної температури або навіть трохи тепліше, але краще заздалегідь дістати кисломолочні продукти з холодильника заздалегідь і дати їм зігрітися природним способом.

При нагріванні в мікрохвильовці корисні бактерії загинуть, а напій стане порожнім. Зміниться і смак улюбленого йогурту, а якщо трохи його перетримати, продукт може згорнутися.

Сосиски та ковбаса

Здається, яка різниця — зварити сосиски або підігріти їх в мікрохвильовці. Але, якщо другий спосіб ви вибираєте постійно, серйозно виростає ризик серцевих захворювань, адже при такому нагріванні в сосисках з’являються продукти нагрівання холестеринових кислот.

Картопля

Крохмаль в картоплі при нагріванні в мікрохвильовій печі піддається гідролізу, а речовини що виділилися згубно впливають на підшлункову залозу, приводячи до серйозних недуг.

Гриби

Білок в грибах змінюється після приготування, тому підігрівати готові печериці або гливи небезпечно: видозмінений білок може бути небезпечний для кишківника.

Останні новини
04.12.2022, Неділя
03.12.2022, Субота
02.12.2022, П’ятниця
01.12.2022, Четвер
30.11.2022, Середа
29.11.2022, Вівторок
28.11.2022, Понеділок
27.11.2022, Неділя
26.11.2022, Субота
25.11.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward