Сьогодні в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку

event 10:12 Вівторок 16 Листопадаа 2021 ПОДІЇ

Щороку 16 листопада, своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку України. Зібрали найкращі привітання, якими можна порадувати своїх близьких, друзів і товаришів, хто працює в цій сфері.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Історія свята

За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим. 

Вже за часів незалежності України, 1994 року, Укртелерадіокомпанія запропонувала встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників, оскільки саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в етер перша передача Українського радіо. 11 листопада 1994 року свято було встановлено президентським указом.

Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку у віршах

Усіх працівників радіо, ТБ й зв’язку
Вітаю від душі,
Непроста робота ваша,
Результати хороші!Всім бажаю я натхнення,
Радості та позитиву,
Креативний підхід,
Й світлої лиш перспективи.

***

Настало чудове свято
День працівників радіо й зв’язку.
На подяку за ваші уміння
Приймайте від нас привітання!
А ще шлемо кохання й привіти
Тим, хто чесно взимку та влітку
Передачі веде та знімає!
Адже нині усі їх вітають!

***

Голубий екран –
Як вікно у світ.
Ви за ним усі,
Та поміж людьми,
Знають добре вас.
Ближче від рідні
Багатьом із нас,
Завжди на порі,
Завжди в добрий час.

Привітання до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Картинки і листівки до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

Привітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку у прозі

Любі друзі! Сьогодні, в день працівників радіо, телебачення і зв’язку України, хочеться налаштуватися з Вами на одну радіохвилю й у прямому ефірі на всю країну привітати Вас зі святом. Побажати натхнення і любові, гарного настрою і позитиву, а також всього того, що Ви самі бажаєте слухачам і телеглядачам! Ви несете радість в кожному слові, даруєте запал і легкість кожною піснею, і просто тримаєте в курсі всіх подій. Спасибі за нелегку працю!

***

Нехай оптимізму святковий день тільки додасть, голоси в ефірі будуть дзвінкими й бадьорими, а ведучі – молодими та прекрасними душею і тілом! Любимо вас і цінуємо, наші солодкоголосі провідні! Жодного дня не обходимося без ваших порад і настанов, без музики та життєвої філософії. Нехай в гості приходять такі ж цікаві й життєрадісні люди!

***

З професійним святом усіх, хто належить до сфери радіомовлення, телебачення або зв’язку України. Нехай сигнали завжди йдуть добре, радіослухачі радіють почутим пісням, а розмови для людей приносять їм лише позитивні емоції. Вітаємо та бажаємо бути щасливими на роботі щодня!

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward